Akce

Sleva 25%, na vysoko indexové, brýlové čočky JET. AKCE platí do 31.12.2021.

Vysoko indexové čočky – index lomu je vlastnost materiálu, která ovlivňuje jeho tloušťku, tzn. že při stejných dioptriích vypadá čočka s vyšším indexem lomu mnohem lépe – je tenčí a plošší a tím zároveň lehčí a estetičtější.      

Vánoční poukazy za váš nákup.

Za každých 1000 Kč z vaší objednávky, dostanete poukázku na naše zboží v hodnotě 100 kč. AKCE PLATÍ OD 15.11.- 31.12.2021.  

AKCE 17,5% sleva na brýlové čočky ZEISS DRIVESAFE – brýle pro každodenní řízení.

Dobré vidění je základním předpokladem bezpečné jízdy, na cestách se vaše oči totiž musí „otáčet“ mnohem více.Neustále zaměřování očí na cestu, navigaci, zpětná a boční zrcátka a další....  Vidění nám navíc často komplikuje nepříjemné počasí a zhoršené světelné podmínky. Brýlové čočky ZEISS…

175. narozeniny ZEISS, právě dnes 17.11.2021. Děkujeme za spolupráci a přejeme vše nejlepší!

Celý kolektiv JM OPtik přeje hodně štěstí a úspěchů do dalších let...  

Nová kolekce brýlí EVIL EYE

Špičkové, sportovní dioptrické brýle, které dokonale naplní vaše sportovní a volnočasové vyžití. Brýle je možné kombinovat s dioptrickým klipem, jenž je ideálním řešením dioptrické korekce. Co zajišťuje unikátnost sportovních dioptrických brýlí Evil eye? jedinečná kvalita k dostání ve více…

Nová řada brýlí BLIZZARD

Seznamte se s novou kolekcí brýlí Blizzard. Brýle jsou ve sportovním či elegantním designu a velmi kvalitně zpracované. V naší prodejně vám je ukážeme, poradíme se správným výběrem a objednáme na míru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
look at the wonderful replicauhren we show you here. replica uhren deutschland rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. https://www.orologireplica.to/ singapore. welcome to buy swiss https://redditwatches.com/. best replique montre rolex is simple perform and simple to see.