Dětské brýle

V naší nabídce je široké spektrum dioptrických brýlí pro děti. V posledních letech zaznamenáváme velký nárůst odhalených dioptrických vad u dětí a tak výrobci brýlí přišli na to, že dětský zákazník je vděčný a že zpříjemnit jim od počátku nutnost používat korekční pomůcku je výhodné i pro ně. Nádherné kolekce barevně propracovaných obrub módních tvarů pro naše nejmenší nejsou ojedinělé. Použití materiálů pro alergiky a odolných titanflexových, ale i pružinových koncovek vidíme stále častěji. U dětských zákazníků by estetika měla být až na druhém, či třetím místě. V první řadě by brýle měli mít dostatečně velké zorné pole (dítě by nemělo „překukovat“ přes okraj očnice), měly by výborně pasovat na obličeji (snadno upravitelné) a být bezpečné (při hře, pádu).

Nabízíme brýle pro děti již od ½ roku (COMOBABY, ACTIVE BABY), které jsou bezkloubové z pružného plastového materiálu zaručují dokonalou bezpečnost. Podobně stavěné jsou dětské brýle na sport i pro starší děti (ACTIVE frames).

Věrnostní karta Lyoness
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.