Doplňkový sortiment

Lupy

Chcete vidět detail na mapě, jemné niance na známce z vaší zbírky, nebo vaše ruce pracují s drobným matriálem a vaši zrakovou vadu již nedokážete vyřešit pouze brýlemi? Právě pro vás je připraven široký výběr zvětšovacích pomůcek od základního zvětšení až po extra zvětšující lupy pro slabozraké. Najdete u nás sortiment lup od firem Eschenbach Optik,spol.s.r.o., SAGITTA spol.s.r.o.( lupy COIL) a Dioptra,a.s.
S Libereckou pobočkou firmy Tyfloservis, o.p.s. pomůžeme najít vhodnou pomůcku pro zrakově postižené klienty.

Dalekohledy

Od divadelních kukátek, běžných dalekohledů, až po teleskopy. Vše co najdete na www.svetdalekohledu.cz můžete prostřednictvím naší optiky objednat. Objednané zboží si v optice prohlédnete a poté se rozhodnete, zda zboží koupíte, či nikoli.

Barometry

Barometry, meteostanice, teploměry, vlhkoměry atd. Venkovní, vnitřní, digitální i klasické. Pokud si nevyberete ze zboží na optice, je možný výběr z katalogů. Objednané zboží si v optice prohlédnete a poté se rozhodnete, zda jej koupíte, či nikoli.

Mikroskopy

Mikroskopy studentské, v jednoduchém provedení, nebo v sadách s dalším vybavením včetně přenosných kufříků.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.