top of page

Dioptrické brýle

Běžné dioptrické brýle

Chcete vidět dobře na blízko i do dálky? Rozumíme vám a poradíme dobře s výběrem, díky naší 30 leté praxi. V našem sortimentu navíc najdete spolehlivě brýle, které vám opravdu sednou. 

Dioptrické brýle Liberec_J&M_Optik.jpg

Dětské brýle

U dětských brýlí se zaměřujeme na to, aby dítě mělo co nejpříjemnější pocit z nošení brýlí a nebralo je jako nutnost a nepohodu. Kolekce barevně propracovaných obrub, módních tvarů jsou pro naše nejmenší velmi lákavé a hravé. U dítěte by se při výběru brýlí, mělo v první řadě řešit dostatečně velké zorné pole, dobré přizpůsobení brýlí na obličej  a bezpečnost.

Sportovní brýle

Co čeká sportovec od svých brýlí? Rozhodně dostatečně široké zorné pole s brýlemi z odolného materiálu a dokonalou zrakovou ostrostí. Zároveň by tyto brýle měly plnit funkci ochrannou a to jak před mechanickým poškozením, tak před škodlivým zářením. Korekce zrakové vady limituje výkon a pocit při sportovních aktivitách. 

Brýle pro řidiče

Mohou plynule měnit svou barvu a zatmavení podle množství a kvality světla kolem vás.

Také blokují odlesky, zvyšují kontrast a zostřují vidění. Díky tomu se řízení stává komfortnější a to jak za dne, tak v noci.

Pracovní brýle

Nebaví vás střídat brýle na blízko a na dálku? Nevidíte na hodiny?  Vymyslíme pro vás vhodné řešení pro všechny situace v jednom.

Přijďte rovnou!

Ke koupi, nebo servisu vašich brýlí se nemusíte objednávat. V naší prodejně vás dokážeme obsloužit kdykoliv bez dlouhého čekání. Kde nás najdete?

Jak nás najdete?

j&m optik-1.jpg

Mapa k nám

Adresa a kontakt

Železná 255/24

Liberec 1

tel.: 739 217 659

e-mail: info@jmoptik.cz

Nebo se chcete objednat?

bottom of page