top of page

25% SLEVA NA PROGRESIVNÍ BRÝLOVÁ SKLA

Bojujete se špatnými přechody mezi vzdáleným a blízkým vidění? Trápí vás rozostření v periferních zónách? Máme pro vás řešení a zároveň jedinečnou nabídku, kterou rozhodně nechcete propásnout!


🔥 25 % SLEVA NA PROGRESIVNÍ BRÝLOVÁ SKLA VČETNĚ POVRCHOVÝCH ÚPRAV 🔥


Co jsou to progresivní brýlová skla?


Jsou to speciálně navržená skla, která umožňují vidět na všechny vzdálenosti - jak na dálku, tak i blízko. Jsou ideální pro lidi, kteří potřebují korigovat svůj zrak na různé vzdálenosti, jako jsou například ti, kteří mají problémy s dalekým viděním (krátkozrakost) i s blízkým viděním (dalekozrakost) nebo presbyopie (stárnutí očí). 


Na rozdíl od tradičních bifokálních nebo trifokálních skel, která mají jasné oddělené části pro různé vzdálenosti, progresivní skla mají plynulý přechod mezi oblastmi. To znamená, že není viditelná žádná linie, která by oddělovala oblasti pro daleký a blízký zrak. Tento typ poskytuje pohodlnější a přirozenější vidění bez nutnosti výměny mezi různými páry brýlí nebo hledat správnou část skla. 


Díky progresivním brýlovým sklům si užijete jasný a ostrý obraz v různých situacích bez kompromisů. Jsou ideální pro každodenní použití a poskytují pohodlné a efektivní řešení pro korekci vidění na všechny vzdálenosti.Přijďte k nám do optiky v Liberci, rády vám pomůžeme se správným výběrem brýlových skel.


Tato limitovaná nabídka platí pouze do konce dubna 2024.


Kommentare


bottom of page