top of page

Co je to biometrie?

Získejte zpět svůj mladistvý zrak! V naší optice se zajímáme nejen o váš zrak, ale také o jeho jedinečnost. Rádi bychom vám představili nadčasový přístup k měření zraku a revoluční biometrické čočky.


Proč byste měli zvážit biometrické čočky?


Speciální měření zraku pomocí naší pokročilé technologie, DNEye skeneru - ostrost pomocí AI. To není jen běžné měření, které znáte. Potřebujeme získat mnoho dalších individuálních parametrů o vašem oku. To zahrnuje střed ostrého vidění, celkovou anatomii oka, zakřivení rohovky a nitrooční čočky a délku předozadní osy = jedinečnost vašeho oka.


Po tomto měření získáte nejen standardní dioptrické hodnoty, ale také výstup s dalšími hodnotami vašeho oka. Všechny tyto údaje pak vložíme do objednávkového softwaru, a firma Rodenstock vyrobí brýlové čočky kompletně individualizované. To znamená, že dvě brýlové čočky o stejných dioptriích budou mít odlišnou geometrii podle anatomie vašeho každého oka. Je to víc, než jen dioptrické brýle.


S biometrickými čočkami zažijete ostré vidění v každém směru pohledu a při jakékoliv příležitosti. Vaše zorné pole bude širší a přizpůsobené pro váš životní styl a nároky na vidění. Představte si, že nemusíte řešit rozmlžení, deformaci obrazu v periferních oblastech nebo plovoucí efekt. To vše díky biometrickým čočkám.


Toto biometrické měření vyžaduje cca 45 minut času, proto vám doporučujeme si předem rezervovat termín na tel. č. 739 217 659 ☎️ Tímto krokem nejen získáte záruku osobního a nerušeného času s našimi odborníky, ale také se postaráte o rychlejší a pohodlnější průběh celého procesu.
Těšíme se na vaši návštěvu.

コメント


bottom of page